İçeriğe geç

Bazı İlkelerimiz Var!

Beyanımız!

musbf.net sizden talep edilen bilgilerin sizin açınızdan önemini biliyor ve bu farkındalığı deklare ediyor.

  • musbf.net sistemindeki kayıt formları, anketler, iletişim ve adres bilgilerinizi gerektiği zaman sizinle irtibata geçebilmek adına talep ettiğini, bu bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını beyan eder.
  • musbf.net sürekli olarak değişmekte, güncellenmekte olduğundan gizlilik beyanımızdaki değişiklikler de bu gelişmeleri takip etmektedir. Bu nedenle yaşanan değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmelisiniz.
  • Aksi belirtilmediği takdirde, mevcut gizlilik politikamız siz ve hesabınızla ilgili olarak elimizde bulunan bütün bilgiler için geçerlidir.
Sizden Beklentimiz!

   • Blog aboneliği ve yazarlık başvurusu kabul edilen dostlarımızdan bazı beklentilerimiz var; yayınlar konusunda Genel Kabul Görmüş İlkeler,  Basın Yayın Kanunu ve Temel Etik Prensiplerine bağlı kalarak genel yayın ahlakı çerçevesinde yayın yapmanız,
   • musbf.net’de yayınlanan akademik nitelikli içerikler; tez yazım kılavuzlarında belirtilen atıf kurallarına uygun ve dürüstlük ilkeleri esas alınarak, kaynak gösterilerek yayınlanmalı.Blog aboneleri ve yazarlarımızın yukarıdaki  prensipler ışığında hareket etmeleri dışında; küfür, hakaret içerikli söylemlerden uzak durmaları beklenir.

 

Bunu Arkadaşlarınla Paylaşmalısın.
MUSBF